Prośba o modlitwę

Prośbę o modlitwę napisaną w języku polskim lub angielskim należy wysłać na adres: prayers.MI.europe@gmail.comWszystkie prośby przesłane na ten adres, będą niezwłocznie przekazywane do J.E. Minling Dzietsün Khandro Rinpocze a wszelkie modlitwy wypełnione przez Sanghę mnichów i mniszek w Klasztorze Mindrolling i Centrum Samten Tse Retreat.

Przy wysyłaniu takiej prośby, pamiętajcie o określeniu rodzaju modlitw o które prosicie: kyabten (modlitwy o ochronę dla żyjących) czy ngöten (modlitwy za zmarłych).

Jeśli ktoś ma specjalną prośbę, prosimy uwzględnić to w e-mailu.

Tradycyjnie, aby ustanowić/nawiązać związek z osobą czy też grupą osób dla których dane modlitwy mają być wykonane, przekazuje się darowiznę pieniężną lub inną ofiarę. Darowizn pieniężnych w złotówkach można dokonać za pomocą wyżej umieszczonego przycisku „Donate” lub na konto bankowe prowadzone w Euro, podając w opisie “donation” i swoje pełne imię i nazwisko. W e-mailu podajemy zdeklarowaną kwotę.

Aby otrzymać dane banku potrzebne do dokonania przelewu prosimy wysłać zgłoszenie do Samten Tse Polska. Za niedogodności związane z uzyskaniem numeru konta przepraszamy. Dziękujemy za poświęcenie czasu na procedurę.